Jak designujeme

Designér

Čeříme vody. Zabýváme se změnovým řízením, citlivě a přitom trvale. Zlepšujeme vztahy mezi zaměstnanci, nadšení zákazníků
i vnímání značek.

Člověk člověku designerem. Vycházíme z důkladné analýzy konkrétní situace a potřeb lidí, pro které řešení vzniká. Zapojujeme user experience, customer experience a design služeb.

Napínáme plachtu správným směrem. Projekty jsou živoucí organismy. Využíváme agilní metody, které pružně reagují na aktuální potřeby, zejména Human Centred Design.

Hra je mocný nástroj. Začleňujeme prvky gamedesignu a gamifikace tam, kde fungují. Hravé principy zvyšují zájem, motivaci i oddanost.

Jak konzultujeme

Konzultant

Umíme se vžít do cizí role. Víme, jakým hledáčkem se dívat na problémy. Vcítíme se do kůže všech, kterých se problém dotýká, abychom vám přinesli přesný vhled do situace.

Jsme střelkou kompasu. Sedneme si s vámi, probereme nápady, přidáme náš náhled a vytyčíme směr, kterým se dá nastolit žádoucí stav.

Nevaříme z vody. Propojujeme behaviorální psychologii a sociologii s dramatickou výchovou i korporátním projektovým řízením. Sledujeme pro vás trendy.

Známe oba břehy. Přednášíme na univerzitách, ale jsme i vlci z korporátu. Vycházíme z akademického světa i případových studií a vlastních zkušeností.

Jak školíme

Školitel

Půjčujeme si zpoza opony. S pomocí divadelních metod je učení zábavnější a hlouběji se vrývá pod kůži. S nenásilně zařazenými herními prvky bude pro vás rozvoj příjemnější.

Suchary školit nepouštíme. Dozvíte se jen nejnutnější teorii. Dovednosti si osvojíte formou zážitku a připravíte se daleko lépe na svět tam venku.

Jsme tu pro vás. Pracujeme s vámi malých skupinkách, ve kterých se zaměřujeme na potřeby každého z vás. Zpětnou vazbu dostanete individuálně a konkrétně.

Neplácáme náhodně do vody. Vyhýbáme se povrchním poučkám. Zaměřujeme se na váš postupný a dlouhodobý rozvoj, systematicky a do hloubky.

 

Jsme Court of Moravia

Court of Moravia v pirátském

Na vlajce máme playful design. Jsme především hraví designeři a až sekundárně obchodníci a agentura. A playful designem žijeme.

Křižujeme na vlnách. Držíme se na špičce vln díky nepřetržitému sebevzdělávání. Sledování trendů napříč obory je podstatnou součástí naší práce.

Pod korzárskou vlajkou jsme lidé z masa a kostí. Přistupujeme k vám otevřeně a férově. A abychom pro vás pracovali co nejlépe, řídíme se metodami Scrum a Lean.

Nezapomínáme na zlatý prach. Snažíme se doručit vždy něco navíc.